Get Adobe Flash player

Zadbaj o swoją instalację


Wydaje się, że montaż i regulacja nowej instalacji są banalnie proste, tym bardziej, że coraz częściej mamy do czynienia z elektroniką która "wszystko robi sama". Niestety z doświadczenia wiemy, że tak nie jest i nawet instalację podłączoną pod OBD  samochodu, należy wyregulować. U nas, każda regulacja odbywa się podczas jazdy. W czasie regulacji cały czas mamy wgląd w komputer benzynowy samochodu i tylko taka regulacja daje pewność co do jej poprawności. Oczywiście można pominąć trasę, jeżeli warsztat posiada hamownię.

Inną sprawą jest naprawa starszych używanych instalacji gazowych. W tym wypadku doświadczenie i wiedza zdobyte w ciągu 13 lat pracy w branży LPG  skutkuje szybką i trafną diagnozą oraz naprawą. Należy tutaj także wspomnieć o tym, że posiadamy kalibrator wtryskiwaczy, bez którego bardzo trudno postawić właściwą diagnozę .

W instalacjach II generacji często występują problemy spowodowane złym montażem. Najczęściej jest to źle dobrany mixer lub miejsce jego montażu. W takim wypadku mixer jest dorabiany do konkretnego auta, co sprawia, że silnik pracuje poprawnie w pełnym zakresie obrotów. Obiecujemy, że dokonamy wszelkich starań abyście Państwo jako klienci byli wpełni zadowoleni z montażu instalacji jaki i bieżącej eksploatacji.