Get Adobe Flash player

Oferta

JAK DOBRAĆ INSTALACJĘ I CO ZAKŁADAMY

Pierwszym etapem montażu sekwencyjnego wtrysku gazu  jest dobór odpowiednich części całego zestawu takich jak :

  • elektronika - w zależności od marki samochodu
  • reduktor - dobrany odpowiednio do mocy silnika
  • wtryskiwacze - odpowiednio szybkie i wydajne

Nasze montaże bazują na elektronice następujących firm: STAG, ZENI, KME, KING, AGIS.

Montujemy sprawdzone reduktory takie jak : ALASKA AT09, SILVER, TUR, ZAVOLI,  STAG ACR01, SHARK .

Naszym zdaniem najlepszym wtryskiwaczem obecnie na rynku jest BARRAKUDA i na niej montujemy większość instalacji. Z tańszych opcji można wybrać ACWO1  lub  OMVL REG  FAST.

Na życzenie klienta możemy zamontować inną instalację, pod warunkiem, że -naszym zdaniem - będzie ona poprawnie działać w danym samochodzie.

Jeżeli chodzi o "tył" auta czyli zbiornik jest on dopasowany indywidualnie do danego samochodu. Zawór tankowania można zamocować w zderzaku lub obok wlewu benzyny (jeżeli  jest technicznie taka możliwość). Stosujemy sprawdzone wielozawory i zawory tankowania TOMASETTO.


BEST DESIGN  Janecki Łukasz

Miło nam, poinformować Państwa, że od dnia 1 lutego 2014r. podjeliśmy współpracę z firmą  BEST DESIGN  Janecki Łukasz zajmującą się m.in.  sprzedażą zawieszeń pneumatycznych do samochodów osobowych. Współpraca, polega na montażu zawieszeń sportowych, gwintowanych, pneumatycznych, sprężyn obniżających, lamp i reflektorów oraz akcesoriów do samochodów osobowych zakupionych w firmie BEST DESING. Wszelkie informacje o produkcie mogą Państwo uzyskać korzystając ze strony internetowej:www.mapet-tuning.com      

Informacje dotyczące montażu oraz spraw technicznych otrzymają Państwo dzwoniąc pod nr. 733 580 030.